אורן פוקס – הדרכת טיולים

על עצמי

שלום,

אפתח ברשותכם.ן באמירה הבאה- אני בין המאושרים שאוהבים מאוד את מה שהם עושים והולכים לישון עם חיוך של סיפוק מכל יום של עבודה.

שמי אורן פוקס, בן 49 , אבא של ירדן ונוה, גר בישוב קהילתי שניר שבגליל העליון.

יש משהו מדהים בחינוך והדרכה לאהבת הארץ והטבע, הנוף והמורשת.

בכל מסלול, אתר ומקום יש סיפור שבגללו אני אוהב את הארץ ומשתדל להעביר את האהבה הזו הלאה. אני מרגיש כך בין אם זה בגלל האנשים שעשו את הסיפור, או בגלל שהטבע יצר מקומות כאלה יפים, שגורמים להתרגש בכל פעם מחדש…

אני מורה דרך מוסמך ומדריך במשרה מלאה מאז שנת 2004. בעל תואר ראשון בלימודי א"י מאונ' חיפה ותואר שני בלימודי גליל במכללת תל חי.
במשך השנים הדרכתי אלפי מודרכים מכל הגילאים- החל מחוגי משפחות, ילדים ובני נוער בעשרות טיולים שנתיים בבתי ספר ותנועות נוער, סטודנטים ישראלים  ואמריקאים במסגרת פרוייקט "תגלית".  קהל בוגר ממכון אבשלום והאונ' פתוחה. כמו כן, עשרות קבוצות מבוגרים מחברות ומסגרות שונות, וכמובן פנסיונרים, שהם חלק מקהל מודרכי ויש להם אצלי מקום מיוחד בלב.

אני מדריך טיולים בכל הארץ ובשל מגוריי בצפון אני מתמקצע בעיקר בכל מה שנמצא מזיכרון יעקב צפונה ומזרחה- כרמל, גליל מערבי, גליל עליון ותחתון ורמת הגולן.

אני לא עוד מדריך, וזה לא עוד סתם טיול.

הטיול שלנו ישאיר לכם חוויה וזיכרון מהמקום אליו נטייל יחד, תובנה ונקודת מבט שלא חשבתם עליה בקשר למקום שאנו חיים בו ואולי אפילו תאהבו את הארץ הזו עוד קצת יותר…

מחכה לכם.ן בכל מגוון האפשרויות הטיוליות הפרוסות לפניכם.ן באתר.

אורן